Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
odczep się od stadionu pisowski klakierze, wiem, że wolałbyś w tym miejscu 5 świątyń ale nie da rady, w końcu w Lublinie powstają inwestycje dla wszystkich mieszkańców
Ma rację, bo świątynie się chociaż bilansują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoły, przedszkola, żłobki, baseny, hale i teatry też się nie bilansują i co z tego? jeśli mielibyśmy zacząć budować tylko to co się bilansuje to generalnie można by już zacząć siać w mieście pszenżyto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odczep się od stadionu pisowski klakierze, wiem, że wolałbyś w tym miejscu 5 świątyń ale nie da rady, w końcu w Lublinie powstają inwestycje dla wszystkich mieszkańców
Gamoniu a co niby mieszkańcy będą robić na tym stadionie pomijając dokładanie kasy do jego utrzymania ? Nawet Motor w obecnej sytuacji na nim grać nie będzie bo nie ma kasy na jego wynajęcie. Koncertów w naszym mieście też nie organizuje się takich żeby potrzebny był do wykorzystania taki obiekt. Jedyna okazja do jego wykorzystania to organizacja tam dożynek wojewódzkich 2014. Nie mam nic przeciwko budowaniu nowoczesnego stadionu w Lublinie, ale niech ma to jakiś sens a nie zbudowanie go tylko po to żeby stał i było się czym pochwalić. Wolałbym np żeby te pieniądze wydano na budowę nowych ścieżek rowerowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamoniu a co niby mieszkańcy będą robić na tym stadionie pomijając dokładanie kasy do jego utrzymania ? Nawet Motor w obecnej sytuacji na nim grać nie będzie bo nie ma kasy na jego wynajęcie. Koncertów w naszym mieście też nie organizuje się takich żeby potrzebny był do wykorzystania taki obiekt. Jedyna okazja do jego wykorzystania to organizacja tam dożynek wojewódzkich 2014. Nie mam nic przeciwko budowaniu nowoczesnego stadionu w Lublinie, ale niech ma to jakiś sens a nie zbudowanie go tylko po to żeby stał i było się czym pochwalić. Wolałbym np żeby te pieniądze wydano na budowę nowych ścieżek rowerowych.
  a ja bym wolał dokarmić głodne dzieci, możemy chyba oficjalnie uznać, że w kategorii największy populizm 2014 to ja wygrałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scorpions wielka gwiazda jednego hitu 30 lat temu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Budka Suflera i Maryla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scorpions wielka gwiazda jednego hitu 30 lat temu :)
  Nie 30, a 25 :)  A po za tym, w latach 70., to był bardzo dobry zespół blues - rockowy, póki mieli w składzie gitarzystę Uli Rotha. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym wolał dokarmić głodne dzieci, możemy chyba oficjalnie uznać, że w kategorii największy populizm 2014 to ja wygrałem
Chodziło mi o budowę infrastruktury, która miałaby służyć mieszkańcom. Głodnych, chorych i innych potrzebujących niestety nie brakuje. Teraz urząd ma niezły ból d... bo pieniądze wydane, stadion stoi, utrzymanie kosztuje, Motor na niem nie gra, Górnik grać nie chce a wypadałoby hucznie obiekt otworzyć ale niestety kasę znowu wydać. Koncercik zrobimy a później pozostanie już tylko koszenie trawy na stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie bedzie Scorpions dobry zespół rockowy widać że niektórzy nie znają się na muzyce. Byłem w Tarnowie na stadionie na koncercie i było rewelacyjnie. Pewnie zaproszą jakieś guwniane disco polo bo mniej biorą za występ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście COME!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Tak kurwa budować stadion żeby jakieś gnioty miały na nim koncerty, pseudo naukowcy pokazy, grały reprezentacje których nikt nie zna a III liga zaczyna się w sierpniu a kończy pod koniec października to po co ten stadion było stawiać się pytam? Żeby na zimę wpuścić dopiero Motor do gry gdzie wraz najważniejsze mecze będzie grał na Zygmuntowskich które by zgromadziły sporą publiczności gości i jeszcze puchar polski przed nami gdzie jak pójdzie dobrze pierwsza runda to i Chrobry Głogów by przyjechał a tak czekajcie do października na Włochy których nikt nie zna  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem jestem w stanie zrozumieć, bo nowy stadion, nowy zarządca itp. Ale nie wyobrażam sobie, aby na stałe miały gościć w Lublinie ,,gwiazdy,, wygasłe. Wiadomo już, że poziom sportowy na nowym obiekcie jest mierny,wiec nie ma innego wyjścia jak przyciąganie konkretnych zespołów. Niech zagra pierwsza liga zespołów muzycznych, światowego formatu, a przekonacie się że miejsc zabraknie na stadionie. To miasto jest głodne takich wydarzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki motor, przecież to śmierdzący trup z big.............długami. A dla 49 kiboli na okręgowy puchar wystarczy rusałka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby w ramach "koncertu" zorganizować lubelskie karaoke. Każdy będzie mógł zaśpiewać piosenkę, patrząc na słowa wyświetlone na wielkim telebimie. Zacznie prezydent Żuk a w chórku zaśpiewają ministra Mucha i minister Karpiński. Tytuł piosenki "Ch... z cukrownią w Lublinie, mamy stadion".   Trzeba być kompletnym dyletantem jak ci dyletanci, którzy dopiero w okolicach wakacji szukają na gwałt kogoś, kto zechce wystąpić na lubelskim stadionie. Rozmowy z liczącymi się zespołami prowadzi się dużo wcześniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem jestem w stanie zrozumieć, bo nowy stadion, nowy zarządca itp. Ale nie wyobrażam sobie, aby na stałe miały gościć w Lublinie ,,gwiazdy,, wygasłe. Wiadomo już, że poziom sportowy na nowym obiekcie jest mierny,wiec nie ma innego wyjścia jak przyciąganie konkretnych zespołów. Niech zagra pierwsza liga zespołów muzycznych, światowego formatu, a przekonacie się że miejsc zabraknie na stadionie. To miasto jest głodne takich wydarzeń.
ale stadion jest dla pilki noznej a nie koncertow muzycznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, ze na niedziele można przenieść giełdę z Kresowej . Nie będą kołdry i dywany leżeć w błocie. Jeszcze będą Jechowym raz na rok wynajmować, dożynki i kończy mi się pomysł. Ale bulić będą jeszcze nasze wnuki . Bo jak Unia dała parę złotych to trzeba było w kredycie dołożyć swój udział, a ten kredyt będzie kosztował nas wszystkich. Bezmyślne urzędasy , czy trzeba brać wszystko co dają te bezmózgi z Brukseli? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajajaj...rozesłane wici i kicha..Scorpions-i wybrali Francję i nie zagrają w Lublinie . A Metalica ma akurat wolny termin ! to moze niech owy menago ponegocjuje trochę! podobno doświadczony jest..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na otwarcie stadionu niezastąpiony kierownik drużyny Motoru zaprosi wszystkie swoje byłe żony a było ich kilka i zapełni stadion a w środku posadzi sekretarkę która biegle włada językiem -pośpiewają ,potańczą, popiją-jednym słowem ocieplą wizerunek znienawidzonego i ośmieszonego Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich... czy tylko dla garstki huliganów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem jestem w stanie zrozumieć, bo nowy stadion, nowy zarządca itp. Ale nie wyobrażam sobie, aby na stałe miały gościć w Lublinie ,,gwiazdy,, wygasłe. Wiadomo już, że poziom sportowy na nowym obiekcie jest mierny,wiec nie ma innego wyjścia jak przyciąganie konkretnych zespołów. Niech zagra pierwsza liga zespołów muzycznych, światowego formatu, a przekonacie się że miejsc zabraknie na stadionie. To miasto jest głodne takich wydarzeń.
  1 ligowe jaja sobie robisz? o takie cos moga walczyc warszawa, trójmaisto, łodz i kraków- trzy ostatnie miasta maja hale widowiskowe na kilkanascie tys. i tam takie koncerty sie odbywaja- no chyab ze myslisz o fetuwalu typu orange warsaw albo oepen er... lublinowi trudno byłoby ie przebic, na kncerty dobre sa hale - takie minimum 10 tys , kumasz? na stadionach to gra u2 , coldplay albo madonna raz na 3 lata tudziezz jakies rockow0metlaowe dziady znane od 30 lat- ale na stadionach typu 30-50 tyś!!! \całą reszta normalnej muzyki gra albo na festiwalach albo na halach widowiskowych., typu 10-15 tyś. lublin miałby problem i z tym i z tym. :) taki scorpions, chociaz prywatnie nie lubie, to dobry pomysł dla lublina - przynajmniej stadion zaczałby cos zarabiac:) lepsze gwiazdy wygasłe niz pustka na stadionie, open'era tam raczej nie zrobisz bo za małe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...